Filters
Wyszukiwanie

Sztabki złota na prezent

Sztabki złota na prezent to eleganckie i prestiżowe rozwiązanie na specjalne okazje. W kategorii tej znajdują się sztabki złota w różnych wagach, idealnie dopasowane do budżetu i okazji, na którą szukasz niezwykłego podarunku. Złote sztabki są symbolem luksusu, trwałości i stabilności, co czyni je szczególnie atrakcyjnym prezentem.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka złota 1g

Sztabka o masie 1g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
410,00 zł

Sztabka złota 2,5g

Sztabka o masie 2,5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
890,00 zł

Sztabka złota 5g

Sztabka o masie 5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
1 690,00 zł

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 890,00 zł

Sztabka złota 10g

Sztabka o masie uncji, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
3 290,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 490,00 zł

Niepowtarzalne sztabki złota na prezent dla najbliższych

Sztabka złota w prezencie to dowód na Twoją troskę o przyszłość i stabilność finansową obdarowanej osoby. Ten szlachetny kruszec z biegiem czasu nie traci na swojej wartości, lecz wręcz przeciwnie – tendencja jest zwykle rosnąca. Złoto na prezent to idealny pomysł na upominek z okazji chrztu, komunii, urodzin, czy nawet rocznicy ślubu! Niezależnie od wydarzenia, sztabka złota zawsze będzie doskonałym wyborem. W ofercie LBMA Stelmach Group dostępne są między innymi:

  • sztabki złota na chrzest – już od najmłodszych lat można inwestować w przyszłość obdarowanego dziecka,

  • sztabki złota na urodziny – niezwykły podarunek na 18, 30, 40 czy 50 urodziny,

  • sztabki złota na komunię – wyjątkowy prezent, który podkreśli niezwykłość dnia,

  • sztabki złota na rocznicę ślubu – niech złoto stanie się przypieczętowaniem wielu lat udanego związku.

Złoto na prezent można podarować też na wiele innych ważnych okazji, a także w ramach podziękowań czy wyrażenia wdzięczności.

Wybieraj spośród najlepszych sztabek złota

Złote sztabki dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Przekazując sztabki złota na prezent, przekazujesz więcej niż tylko wartość finansową – przekazujesz dar, który ma głębokie znaczenie i który może przetrwać pokolenia. Sztabka złota to prezent niezapomniany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnej sztabki złota na prezent. W ofercie LBMA Stelmach Group dostępne jest też złoto inwestycyjne. Nasze produkty to gwarancja oryginalności i najwyższej jakości kruszcu.

Close
Filters Clear All
Min: 410,00 zł Max: 16 100,00 zł
zł410 zł16100