Filters
Wyszukiwanie

Sztabki złota na chrzest

Sztabki złota na chrzest to wyjątkowy, symboliczny gest. Inwestowanie w tak prestiżowy i wartościowy podarunek, to inwestowanie w przyszłość tego, kogo obdarowujemy. W przeciwieństwie do zabawek czy ubranek, które szybko tracą swoją wartość, złoto to prezent, który z biegiem lat nabierze coraz większej wartości, zapewniając obdarowanemu bezpieczną finansową przyszłość.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka złota 1g

Sztabka o masie 1g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
410,00 zł

Sztabka złota 2,5g

Sztabka o masie 2,5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
890,00 zł

Sztabka złota 5g

Sztabka o masie 5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
1 690,00 zł

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 890,00 zł

Sztabka złota 10g

Sztabka o masie uncji, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
3 290,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 490,00 zł

Sztabki złota na chrzest to niezwykły prezent

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnych opcji wagowych, które pozwolą dopasować prezent do możliwości finansowych. Dostępna jest między innymi sztabka złota:

  • 1 g,

  • 2,5 g,

  • 5 g,

  • 10 g,

  • 20 g,

  • 1 uncja - 31,1 g,

  • 50 g na chrzest.

Każdą sztabkę cechuje najwyższa próba złota, co gwarantuje jej wartość na długie lata. Produkty od LBMA Stelmach Group pakowane są w kartę certyfikującą, co podkreśla ich wyjątkowy charakter. Proponujemy również sztabki z nadrukiem. Dzięki temu sztabka złota na chrzciny stanie się nie tylko prezentem, ale i trwałym symbolem tego wyjątkowego dnia.

Dlaczego warto podarować sztabkę złota na chrzest?

Sztabka złota, prezent na chrzest, to również niezwykła pamiątka tego wyjątkowego dnia. Złoto to symbol bogactwa i dobrobytu, co czyni go idealnym wyborem na tak ważną okazję. Sztabka może być przechowywana jako znak pamięci o tym wydarzeniu, a w przyszłości może służyć jako złoto inwestycyjne.

Złoto jest uznawane za bezpieczną inwestycję i zachowuje swoją wartość na przestrzeni czasu. Dając taki prezent, ofiarujemy coś, co potencjalnie może zwiększać swoją wartość w przyszłości. Sztabka złota, pamiątka chrztu, świadczy o przemyślanym i osobistym podejściu do podarunku, co może być szczególnie docenione przez rodzinę dziecka.

Złote sztabki to także niezwykły prezent na inne ważne okazje. W LBMA Stelmach Group oferujemy również sztabki złota na Komunię. Dostępna jest też sztabka złota na ślub.

Close
Filters Clear All
Min: 410,00 zł Max: 16 100,00 zł
zł410 zł16100