Filters
Wyszukiwanie

Sztabki srebra i złota ze zdjęciem

W naszej ofercie znajduje się unikalna kategoria produktów – sztabki srebra ze zdjęciem oraz sztabki złota ze zdjęciem. To nietuzinkowe połączenie klasycznego inwestowania z osobistym, intymnym akcentem. Równocześnie są doskonałym pomysłem na prezent dla najbliższych, na ważne jubileusze, rocznice i urodziny. To zaskakująca, elegancka,  a przede wszystkim wartościowa niespodzianka!

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka srebra 5g z nadrukiem

Sztabka srebra o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba srebra, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
399,00 zł

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 875,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 460,00 zł

Sztabka złota 20g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 20g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
6 630,00 zł

Sztabka złota 1 uncja z nadrukiem

Sztabka złota o masie jednej uncji - 31,1g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
10 150,00 zł

Inwestuj w złoto i sztabki srebra ze zdjęciem

Atrakcyjność sztabki srebra lub złota nie ogranicza się do estetyki. Jest równie korzystna pod kątem ekonomicznym. Stanowi cenną lokatę kapitału, której wartość z czasem wzrasta, dzięki czemu będzie służyć nie tylko jako pamiątka, ale być może nawet jako zabezpieczenie przyszłości. Zdjęcia nanoszone są na sztabkę metodą laserową, z zachowaniem najwyższej jakości i dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Złoto i srebro to jedne z najbardziej stabilnych i docenianych przez inwestorów aktywów. Taki kruszec to nietuzinkowy prezent na:

  • urodziny – dodaj zdjęcie solenizanta i stwórz unikalny podarunek,

  • rocznice – celebruj ważne daty, umieszczając na sztabce pamiątkowe zdjęcie,

  • święta – podaruj bliskim coś więcej niż standardowy podarunek,

  • jubileusze – niezależnie od okazji, to wyjątkowy gest pamięci.

Każda sztabka srebra ze zdjęciem lub jej złoty odpowiednik, ma potwierdzoną jakość kruszcu odpowiednimi certyfikatami. Dzięki temu masz pewność, że inwestujesz w najwyższej jakości sztabki.

Wykorzystaj możliwości od LBMA Stelmach Group

Kombinacja klasycznego inwestowania w srebrne lub złote sztabki z dodatkiem wyjątkowego, osobistego znaku to strzał w dziesiątkę! Każda sztabka przed opuszczeniem naszego sklepu przechodzi przez staranny proces kontroli jakości, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard produktów. Zachęcamy do sprawdzenia niezwykłych sztabek ze zdjęciem – połączenia uniwersalnej wartości złota i srebra z unikalnością osobistych wspomnień. Osobom, które mimo wszystko preferują klasyczną formę lokaty kapitału, polecamy złoto inwestycyjne od LBMA Stelmach Group.

Close
Filters Clear All
Min: 399,00 zł Max: 10 150,00 zł
zł399 zł10150