Filters
Wyszukiwanie

Sztabki złota na komunię

Sztabki złota na komunię są doskonałym pomysłem na prezent, który z pewnością zostanie doceniony zarówno przez dziecko, jak i przez jego rodziców. Świętowanie tak ważnego momentu w życiu każdego młodego człowieka wymaga podarunku, który będzie nie tylko wyjątkowy, ale też ma szansę zyskiwać na wartości z czasem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą LBMA Stelmach Group.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka złota 1g

Sztabka o masie 1g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
405,00 zł

Sztabka złota 2,5g

Sztabka o masie 2,5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
885,00 zł

Sztabka złota 5g

Sztabka o masie 5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
1 675,00 zł

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 875,00 zł

Sztabka złota 10g

Sztabka o masie uncji, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
3 260,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 460,00 zł

Sztabki złota na komunię – unikalny prezent dla dziecka

Sztabka złota na prezent komunijny to luksusowy podarunek, który może stać się pamiątką na całe życie. To również praktyczna inwestycja, która ma potencjał do wzrostu wartości na przestrzeni lat. W LBMA Stelmach Group proponujemy sztabki o różnej gramaturze, by każdy miał szansę znaleźć produkt dopasowany do jego możliwości finansowych oraz okazji. Dostępne są między innymi złote sztabki o wadze:

  • 1 g,

  • 2,5 g,

  • 5 g,

  • 10 g,

  • 20 g,

  • 1 uncja - 31,1 g,

  • 50 g.

Tak szlachetny kruszec to nie tylko prezent na komunię. Niezwykłym podarunkiem będzie też sztabka złota na ślub czy sztabka złota na roczek. Niezależnie od okazji, złoto jest symbolem prestiżu i luksusu, który z czasem zwiększa swoją wartość.

Dlaczego wybrać sztabki złota na komunię?

Sztabki złota na komunię mogą przez całe życie pozostać pamiątką tego wyjątkowego dnia. Trwałość i właściwości złota pozwalają na przechowywanie go przez wiele lat z gwarancją, że nie straci ono swojej wartości. Spraw, by ten niezwykły dzień pozostał w pamięci dziecka na zawsze. Umożliwi to  sztabka złota. Komunia to ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Tak niezwykły podarunek tylko podkreśli jego rangę, a równocześnie może być początkiem nauki o wartości pieniądza i inwestowaniu. To więcej niż prezent – to inwestycja w przyszłość. Złoto inwestycyjne jest bezpiecznym sposobem lokowania kapitału. Warto podarować je bliskiej osobie.

Close
Filters Clear All
Min: 405,00 zł Max: 15 930,00 zł
zł405 zł15930