Filters
Wyszukiwanie

Sztabki złota z grawerem

Sztabka złota z grawerem stanowi doskonałe połączenie elegancji i niezmiennej wartości. Jest idealnym podarunkiem dla osób ceniących sobie szlachetne metale i elegancką formę. Dzięki personalizacji, na sztabce mogą znaleźć się życzenia, dedykacja, wyznanie miłości czy podziękowania. Zachęcamy do sprawdzenia możliwości, jakie proponuje LBMA Stelmach Group.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 875,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 460,00 zł

Sztabka złota 20g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 20g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
6 630,00 zł

Sztabka złota 1 uncja z nadrukiem

Sztabka złota o masie jednej uncji - 31,1g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
10 150,00 zł

Sztabka złota z grawerem – wartość złota połączona z indywidualnym charakterem

Możliwość personalizacji, umieszczenia dedykacji lub unikalnego wzoru sprawiają, że sztabki złota z grawerem nabierają niepowtarzalnego charakteru. Daje to pewność, że każda sztabka złota z grawerem jest jedyna w swoim rodzaju. Zapewnia to nie tylko wartość materialną, ale także emocjonalną, dzięki której taka forma inwestycji staje się cenna na przestrzeni lat.

Unikalność naszych sztabek złota z grawerem nie kończy się na ich wyglądzie. Złoto inwestycyjne obejmuje jedynie sztabki złota najwyższej próby 999.9/1000, a każda sztabka jest wyposażona w certyfikat autentyczności, co potwierdza jej jakość i wartość.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

W LBMA Stelmach Group proponujemy złote sztabki o różnych wagach. Dostępne są produkty o gramaturze:

  • 5 g,

  • 10 g,

  • 20 g,

  • 1 uncja - 31,1 g.

Mniejsze personalizowane sztabki złota, są idealne jako prezent na urodziny, chrzest czy komunię. Z kolei większa gramatura szczególnie przeznaczona jest dla inwestorów, którzy chcą w niezwykły sposób ulokować swój kapitał. Dostępna jest również sztabka złota z dedykacją, która dodaje osobistego charakteru inwestycji czy podarunkowi.

W LBMA Stelmach Group gwarantujemy, że decydując się na nasze złote sztabki, Klienci otrzymują produkt wysokiej jakości, która potwierdzona jest kartą certyfikującą. Grawer dodaje inwestycji osobistego charakteru i zwiększa wartość nie tylko inwestycyjną, ale i emocjonalną.

Close
Filters Clear All
Min: 1 875,00 zł Max: 10 150,00 zł
zł1875 zł10150