Filters
Wyszukiwanie

Personalizowane sztabki złota

Personalizowane sztabki złota od LBMA Stelmach Group to nie tylko cenny metal, ale również wyjątkowy sposób na inwestycję. Ta unikalna oferta łączy wartość inwestycyjną złota z możliwością stworzenia czegoś wyjątkowego i osobistego. Sztabki te stanowią idealne połączenie prestiżu i bezpieczeństwa finansowego.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 875,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 460,00 zł

Sztabka złota 20g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 20g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
6 630,00 zł

Sztabka złota 1 uncja z nadrukiem

Sztabka złota o masie jednej uncji - 31,1g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
10 150,00 zł

Personalizowane sztabki złota – indywidualny charakter każdej sztabki

Każda personalizowana sztabka złota w naszej ofercie jest unikatowa. Możliwość grawerowania, wyboru wielkości i kształtu pozwala na stworzenie produktu, który idealnie odpowiada indywidualnym potrzebom i preferencjom klienta. To sprawia, że każda sztabka staje się nie tylko wartościowym aktywem, ale także wyjątkowym dziełem sztuki. W LBMA Stelmach Group proponujemy złoto o wadze:

  • 5 g,

  • 10 g,

  • 20 g,

  • 1 uncja - 31,1 g.

Personalizowana sztabka złota nie tylko zachowuje swoją wartość jako metal szlachetny, ale także zyskuje na wartości dzięki unikalnym cechom. Indywidualny charakter każdej sztabki sprawia, że staje się ona bardziej pożądana wśród kolekcjonerów i inwestorów, co może przekładać się na wyższą wartość w przyszłości. W naszej ofercie dostępna jest również sztabka złota z dedykacją.

Unikalny charakter każdej sztabki

Zakup personalizowanej sztabki złota w LBMA Stelmach Group jest prosty i intuicyjny. Nasz proces personalizacji pozwala na łatwe dostosowanie sztabki do indywidualnych potrzeb, zapewniając satysfakcję z finalnego produktu. Klienci mają również dostęp do profesjonalnego doradztwa, aby ich wybór był jak najlepiej dopasowany do celów inwestycyjnych.

W LBMA Stelmach Group zapewniamy, że wszystkie złote sztabki są wyprodukowane z najwyższej jakości metali i zgodnie z najwyższymi standardami. Nasze produkty są symbolem zaufania i gwarancji jakości, co jest kluczowe dla inwestorów poszukujących bezpiecznych i wartościowych aktywów. Wśród wyjątkowych przedmiotów, znajdziesz również sztabki złota na prezent. Proponujemy również złoto inwestycyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Close
Filters Clear All
Min: 1 875,00 zł Max: 10 150,00 zł
zł1875 zł10150