Filters
Wyszukiwanie

Sztabki złota na urodziny

Sztabka złota na urodziny to niezapomniany i wartościowy podarunek. W LBMA Stelmach Group oferujemy szeroki wybór produktów w różnych rozmiarach i wagach, co pozwala dostosować prezent do indywidualnych preferencji oraz budżetu.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka złota 1g

Sztabka o masie 1g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
410,00 zł

Sztabka złota 2,5g

Sztabka o masie 2,5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
890,00 zł

Sztabka złota 5g

Sztabka o masie 5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
1 690,00 zł

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 890,00 zł

Sztabka złota 10g

Sztabka o masie uncji, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
3 290,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 490,00 zł

Niepowtarzalna i trwała sztabka złota na urodziny

Złoto od wieków uznawane jest za jeden z najbardziej prestiżowych metali, a sztabka złota na urodziny to symbol trwałości i nieprzemijającej wartości. Każda sztabka jest unikalna, posiadająca certyfikat autentyczności, co czyni ją nie tylko ekskluzywnym, ale i bezpiecznym wyborem. Prezent w postaci sztabki złota to gwarancja zadowolenia i pamiątka na lata. W LBMA Stelmach Group znajdziesz sztabki złota na urodziny o gramaturach:

  • 1 g,

  • 2,5 g,

  • 5 g,

  • 10 g,

  • 20 g,

  • 1 uncja - 31,1 g,

  • 50 g.

Oprócz aspektu emocjonalnego sztabka złota na urodziny jest również wartościową inwestycją. Wybierając złoto jako prezent, inwestujesz w przyszłość obdarowanej osoby.

Na jakie okazje można podarować sztabkę złota?

Złote sztabki są uniwersalnym podarunkiem, który można wykorzystać na dowolną okazję. Szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka, jest osiągnięcie pełnoletności. Sztabka złota na 18 urodziny to idealna propozycja dla młodej osoby wkraczającej w dorosłość. Taki prezent to nie tylko symbol szczęścia i dobrobytu, ale przede wszystkim praktyczny i trwały upominek, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Wybór sztabki złota na 18 urodziny to inwestycja w przyszłość obdarowanego.

Taki prezent można podarować również na okrągłe urodziny, na przykład 30, 40 czy 60. Świetnie sprawdzi się też sztabka złota dla dziecka na roczek czy 5 urodziny. Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość podarunku, w LBMA Stelmach Group dostępna jest sztabka złota z grawerem.

Wybierz złoto inwestycyjne jako prezent. To nie tylko mądry wybór z punktu widzenia ekonomii, ale również wyjątkowy podarunek oznaczający luksus i elegancję. Sztabka złota na urodziny to więcej niż prezent – to inwestycja w emocje i przyszłość.

Close
Filters Clear All
Min: 410,00 zł Max: 16 100,00 zł
zł410 zł16100