Filters
Wyszukiwanie

Sztabki złota na roczek

Sztabka złota na roczek to nie tylko symbol powodzenia i trwałej wartości. To także sposób na naukę, od najmłodszych lat, wartości oszczędzania i inwestowania. Wybierając tak niezwykły  prezent, można nie tylko odpowiednio wyróżnić małego solenizanta, ale i zainwestować w jego przyszłość. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą LBMA Stelmach Group.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Sztabka złota 1g

Sztabka o masie 1g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
410,00 zł

Sztabka złota 2,5g

Sztabka o masie 2,5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
890,00 zł

Sztabka złota 5g

Sztabka o masie 5g, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
1 690,00 zł

Sztabka złota 5g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 5g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
1 890,00 zł

Sztabka złota 10g

Sztabka o masie uncji, zapakowana w kartę certyfikującą. Na karcie specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny. W zależności od dostępności sprzedajemy sztabki firm: UMICORE, HEIMERLE + MEULE lub STELMACH
3 290,00 zł

Sztabka złota 10g z nadrukiem

Sztabka złota o masie 10g produkcji firmy STELMACH. Na sztabce specyfikacja: metal, próba złota, masa sztabki, numer seryjny oraz spersonalizowany przez Państwa w konfiguratorze nadruk FOTO. Czas realizacji zamówienia z nadrukiem to 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za produkt.
3 490,00 zł

Sztabka złota na roczek – inwestycja w przyszłość dziecka

Wybierając złoto na roczek, inwestujesz w cenny kruszec, którego wartość przez wieki utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. To również inwestycja w przyszłość dziecka, wyjątkowy element początku jego życia. Pozostając pod opieką rodziców, do momentu, gdy maluch zdecyduje, co zrobić ze swoją dorosłością, będzie mógł czerpać korzyści z inwestycji. W LBMA Stelmach Group proponujemy złote sztabki o wadze:

 • 1 g,

 • 2,5 g,

 • 5 g,

 • 10 g,

 • 20 g,

 • 1 uncja - 31,1 g,

 • 50 g.

Sztabka złota na roczek posiada wiele zalet:

 • cenny i trwały prezent,

 • inwestycja w przyszłość dziecka,

 • symbol tradycji i prestiżu,

 • fizyczna, wymierna forma dobrobytu.

W naszej ofercie znajdują się także unikalne sztabki złota ze zdjęciem – idealny, spersonalizowany upominek na tak wyjątkową okazję.

Sztabki złota na różne okazje

Szukasz pomysłu na podarunek z innej okazji? Sprawdź naszą ofertę. Dostępna jest także sztabka złota na urodziny. Wszystkie nasze produkty są starannie wyselekcjonowane i spełniają najwyższe standardy, co czyni je idealnym prezentem na każdą okazję. Materiał używany do produkcji sztabek złota jest zawsze najwyższej jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój prezent będzie nie tylko prestiżowy, ale także wartościowy. Pamiętaj! Inwestowanie w złoto inwestycyjne to dużo więcej niż zwykły zakup. To decyzja, która w długim terminie przynosi wiele korzyści. Sztabka złota na roczek pełni funkcję nie tylko prezentu, ale także inwestycji – dla malucha i dla Ciebie. Spraw sobie prezent i ciesz się świadomością, że wybrałeś dla ukochanej osoby coś naprawdę wartościowego.

Close
Filters Clear All
Min: 410,00 zł Max: 16 100,00 zł
zł410 zł16100